Home Administracja techniczna

Administracja techniczna

Przygotowałem dla Ciebie trzy pakiety administracyjne bloga opartego na WordPress, z których możesz skorzystać. Podchodzę do tego jednak bardzo elastycznie i możemy wspólnie opracować zakres prac i go wycenić indywidualnie. Zapoznaj się z ofertą i przeczytaj opis poniżej by zobaczyć co tak naprawdę się w tym zawiera.

PAKIET PODSTAWOWY

Aktualizacja wtyczek
Zabezpieczenie strony
Usuwanie drobnych problemów technicznych
Pomoc merytoryczna
Drobne modyfikacje

123 zł / miesięcznie

PAKIET OPTYMALNY

To co w Pakiecie podstawowym
+ Analiza pod kątem SEO
+ Śledzenie ruchu
+ Analiza zachowań na Google
+ Rozszerzona pomoc merytoryczna
+ Instalacje i modyfikacje wtyczek w pełnym zakresie

249 zł / miesięcznie

PAKIET ROZSZERZONY

To co w pakiecie optymalnym
+ Modyfikacje szablonu wraz z jego zmianą
+ Instalacje nowych elementów
+ Pełna obsługa techniczna i merytoryczna
+ Pełna analiza treści i SEO

449 zł / miesięcznie

Pakiety administracyjne – tu w zasadzie cena jest uzależniona od indywidualnych ustaleń. Z niektórymi rzeczami pewnie sobie radzisz, a inne chcesz zwyczajnie robić Sam(a). Nie bój się nie wyciągam ręki po pieniądze, które mi się nie należą. Zawsze zaczynam rozmowę od analizy potrzeb. Tak dostosujemy wspólnie zakres miesięcznych prac, by Ciebie odciążyć od obowiązków, którymi nie chcesz się zajmować i by mnie nie przyprawić o zawrót głowy. W pakietach pokazałam mniej więcej jak kształtują się ceny w zależności od wykonywanych czynności. W praktyce może wyglądać to tak, że tylko piszesz, a reszta Cię nie obchodzi, lub wyręczam Cię tylko z kłopotliwych spraw technicznych.

Ważna uwaga: zawsze obojętnie, który pakiet wybierzesz podchodzę do Twoich problemów indywidualnie. Mam doświadczenie i wiedzę, którą chętnie się dzielę. Zawsze również na początku przeprowadzam dokładną analizę strony, pod kątem ulepszenia jej funkcjonowania. Przekazuje Ci pakiet sugestii, które bym wdrożył i błędów, które znalazłem i trzeba poprawić, bo wpływają np. na pozycjonowanie. Oferuje również pomoc w tym jak prowadzić blog, by na nim zarabiać, lub zwyczajnie zredukować koszty do zera.

Jeśli uważasz, że potrzebujesz pomocy przy prowadzeniu Swojego bloga – napisz lub zadzwoń. Porozmawiamy i ustalimy szczegóły.

  • kontakt@kosapopatelni.pl
  • tel. 514-183-202

Na wszystkie usługi wystawiam faktury VAT, podane ceny są cenami brutto.