Home Usługi

Usługi

Pisałeś, że wszystko za darmo, a tu raptem usługi i ceny? Dokładnie tak. Z doświadczenia wiem, że nie każdy ma czas na zajmowanie się Swoim blogiem w pełni. Nie każdy też chce to robić i uczyć się wielu nowych rzeczy. Zazwyczaj nikt nie uprzedza przed założeniem bloga, że trzeba będzie analizować statystyki, wprowadzać aktualizacje, modyfikować kod, instalować wtyczki. Większość osób wyobraża to sobie jako – bum, mam stronę, siadam i piszę, a ludzie sami będą walić drzwiami i oknami.

No, niestety tak nie jest. Dość szybko przekonujemy się, że trzeba się uczyć i to wielu rzeczy. Dlatego powstała Sfera Blogera – by uczyć, by pomagać tym, którzy maja czas, by się samemu tym bawić i maja chęć, by tę wiedzę poszerzać. Wiedza jest zatem za darmo, tak jak napisałem, ale możesz zwyczajnie zlecić administrację Swojej strony opartej na WordPress, osobie dla której jest to proste i dodatkowo podpowie, co zrobić by było lepiej niż jest.

Przygotowałem zatem pakiety administracyjne związane z obsługa techniczna blogów oraz ofertę na start bloga opartego na WordPress, z których możesz skorzystać. Podchodzę do tego jednak bardzo elastycznie i możemy wspólnie opracować zakres prac i go wycenić indywidualnie. Zapoznaj się z ofertą i przeczytaj opis usług, by zobaczyć co tak naprawdę w tym się zawiera.

Ważna uwaga: zawsze – obojętnie, którą formę współpracy wybierzesz, podchodzę do Twoich problemów indywidualnie. Mam doświadczenie i wiedzę, którą chętnie się dzielę. Zawsze również na początku przeprowadzam dokładną analizę strony, pod kątem ulepszenia jej funkcjonowania. Przekazuje Ci pakiet sugestii, które bym wdrożył i błędów, które znalazłem i trzeba poprawić, bo wpływają np. na pozycjonowanie. Oferuje również pomoc w tym jak prowadzić blog, by na nim zarabiać, lub zwyczajnie zredukować koszty do zera, jak również oferuje usługi menedżerskie związane z promocją i rozwojem bloga.

Jeśli uważasz, że chcesz zacząć przygodę z blogiem, lub potrzebujesz pomocy przy jego prowadzeniu – napisz lub zadzwoń. Porozmawiamy i ustalimy szczegóły.

  • kontakt@kosapopatelni.pl
  • tel. 514-183-202
Komentarze wyłączone