Home Start bloga

Start bloga

Na starcie jest najtrudniej. W stawianiu pierwszych kroków zapewne pomoże Ci pakiet instalacyjny jaki przygotowałem dla Ciebie.

PAKIET INSTALACYJNY

Pełna pomoc w zakresie stworzenia własnej strony blogowej:
– Wybór serwera i domeny
– Instalacja WordPress
– Instalacja wtyczek
– Dostosowanie wizualne szablonu (darmowego lub kupionego szablonu komercyjnego)
– Przygotowanie pod SEO

Promocja – 499 zł / jednorazowo
cena bez promocji 800 zł, zakup szablonu nie wchodzi w skład oferty.

Pakiety administracyjne – tu w zasadzie cena jest uzależniona od indywidualnych ustaleń. Z niektórymi rzeczami pewnie sobie radzisz, a inne chcesz zwyczajnie robić Sam(a). Nie bój się nie wyciągam ręki po pieniądze, które mi się nie należą. Zawsze zaczynam rozmowę od analizy potrzeb. Tak dostosujemy wspólnie zakres miesięcznych prac, by Ciebie odciążyć od obowiązków, którymi nie chcesz się zajmować i by mnie nie przyprawić o zawrót głowy. W pakietach pokazałam mniej więcej jak kształtują się ceny w zależności od wykonywanych czynności. W praktyce może wyglądać to tak, że tylko piszesz, a reszta Cię nie obchodzi, lub wyręczam Cię tylko z kłopotliwych spraw technicznych.

Ważna uwaga: zawsze obojętnie, który pakiet wybierzesz podchodzę do Twoich problemów indywidualnie. Mam doświadczenie i wiedzę, którą chętnie się dzielę. Zawsze również na początku przeprowadzam dokładną analizę strony, pod kątem ulepszenia jej funkcjonowania. Przekazuje Ci pakiet sugestii, które bym wdrożył i błędów, które znalazłem i trzeba poprawić, bo wpływają np. na pozycjonowanie. Oferuje również pomoc w tym jak prowadzić blog, by na nim zarabiać, lub zwyczajnie zredukować koszty do zera.

Jeśli uważasz, że potrzebujesz pomocy przy prowadzeniu Swojego bloga – napisz lub zadzwoń. Porozmawiamy i ustalimy szczegóły.

  • kontakt@kosapopatelni.pl
  • tel. 514-183-202

Na wszystkie usługi wystawiam faktury VAT, podane ceny są cenami brutto.