Home Usługi menedżerskie

Usługi menedżerskie

Tu sprawa jest bardziej rozległa i nie ma gotowych cen i rozwiązań. Prowadzenie własnego bloga to nie tylko pisanie, ale i jego promocja, marketing z tym związany, umowy, reklama, współprace i szereg innych dodatkowych czynników. Nie każdy wie jak się w tym poruszać, jak ustalać stawki, jak rozmawiać z reklamodawcami. Usługi menedżerskie właśnie w tym pomagają.

Zrzuć ten problem na mnie. Chętnie poprowadzę Twój biznes razem z Tobą. Doradzę, zasugeruję rozwiązania i będę Cię reprezentował, uzgadniając wszystkie warunki współpracy. Dla mnie to jest łatwe i wiem jak się w tym środowisku poruszać.

Od kilku lat prowadzę strony i blogi, współpracuję z agencjami i reklamodawcami. Dodatkowo pomagam innym w prowadzeniu ich stron i pozyskuję reklamodawców. Nadzoruję również techniczną stronę serwisów internetowych, jakie mam pod opieką i optymalizuję działania pod kątem SEO.

Takie rozwiązanie jest kompleksowe, zapewnia dobrą widoczność strony w wyszukiwarkach, obsługę techniczną, obsługę merytoryczną i minimalizację kosztów (umowy menedżerskie w głównej mierze opierają się na podziale wspólnie wypracowanych zysków). Masz u Swojego boku kogoś kto ma doświadczenie i potrafi zasugerować jakie rozwiązania będą dla Ciebie korzystne.

Mam również wieloletnie doświadczenie przy sprzedaży różnego rodzaju produktów w internecie, doświadczenie w zakresie podstawowej obsługi prawnej, doświadczenie w pracy z mediami, jak również obsługą zagadnień związanych z prawem autorskim i danymi osobowymi.

Obsługuję blogi o różnej tematyce i poziomie zaawansowania. Do każdego Klienta podchodzę indywidualnie. Jeśli masz pomysł na Swoja stronę. Uważasz, że jesteś już na takim etapie rozwoju Swojego bloga, że potrzebujesz wsparcia, by pójść dalej, myślisz o Swoim blogu poważnie i chcesz na nim zarabiać – zadzwoń lub napisz do mnie. Przeanalizujemy wspólnie możliwości, określimy zakres działań i warunki współpracy.

Zapraszam do kontaktu:

  • kontakt@kosapopatelni.pl
  • tel. 514-183-202

Ze względu na duży odsetek blogów, które znikają z internetu po pierwszych kilku miesiącach od założenia, proszę o kontakt jedynie osoby posiadające własną domenę, przez okres przynajmniej 6 miesięcy z podłączonymi do serwisu statystykami ruchu.